Profesionálové, kteří rozumí profesionálům

Gastronomické služby

Díky letitým zkušenostem v oboru víme, že jen díky komplexnosti poskytovaných služeb můžeme vyhovět přáním a požadavkům našich stávajících i budoucích klientů.

Každý z nich je specifický, má jiné představy a možnosti. Stejně tak jednotlivá odvětví v gastronomii. Proto poskytujeme poradenskou činnost nejen pro ty, kteří připravují a plánují nový provoz, tak i těm, kteří se chystají doplnit svůj stávající gastro provozy. Nebo se chtějí jen zorientovat v novinkách a možnostech na gastronomickém trhu.

Pomůžeme od prvopočátku se studií gastronomického provozu, tak i následně s vytvořením realizačního projektu s celkovým rozpočtem, až po samotnou vlastní realizaci provozu. Důležitou součástí oživení celého projektu je proškolení obsluhy profesionálním kuchařem technologem. A to zejména pro maximální využití dodávané technologie s ohledem na efektivitu vaření, kvalitu pokrmů, tak i úspory provozních nákladů.

Dále poskytujeme odborné posouzení navrhovaných technologií ve vašem připravovaném projektu, nebo případně na vašem stávajícím provozu.

Nedílnou součástí našich služeb je servisní podpora. Naši technici pomohou díky své vysoké odbornosti s proškolením vašeho personálu, a to jak po stránce technické, tak i provozní údržby.  Na dodávanou technologii poskytujeme záruční, tak i pozáruční servis.

Pro správný chod, údržbu a péči o technologie, zařízení a provoz jako takový, nabízíme ucelenou nabídku profesionálních čistících, úklidových a dezinfekčních prostředků. To vše přesně na míru vašeho provozu.